Definitive Guide okey için

Diğer sitelerden farklı olarak kaliteyi, belirli düzeyde yeni insanoğlu ile tanıdıkma imkanını sizlere sunan site üste okey oyna ise bir taraftan da hasbihâl etme olanakını sizlere sunarak hem temsil oynamak hem bile hasbihâl etme vesileına malik olmanızı esenlıyor.

Canlı okey sitesi için desise odalarımıza isterseniz Konuk girizgâhi yapabilirsiniz. İsterseniz de kendi üyeliğiniz ile giriş yaparak puan kazanmaya temellaya bilirsiniz. Bu oyunu oynamayı bilmiyorsanız web sitemizde oyunu ne oynayabileceğinizi gösteren resimli ve videolu makalelere boşluk atabilirsiniz. Katakulli da kaç taş var diye tasa edenler muhtevain güdük bir açıklama olmak gerekirse. Canlı Okey Oyunu Odaları

öylemi ali bal sana bakarak öyle fakat benim elektronik beyinımda taşları allıkırken aşağı iniyor bu yüzdende oynayamıtefsir

Kent içerisinde ülke vadi okey odaları süresince ne zait rağbet gkalıntı oda klasik okey odasıdır. Canlı olarak oyna isteyenlerin önem aldığı göz da dilerseniz sadece oyna oyuncuları izleyebiliyor, dilerseniz bir masaya oturarak oyna. Site içinde okey oyna yahut arkadaşlarınız ile sohbet geçirmek istiyorsanız üyelik alışverişlemlerinizi namına getirmeniz gerekiyor.

Oyuna misafir methali hakkı da tanımıştır; böylelikle siteye ilk el rabıtlanan kişilerin siteyi tanıması esenlanmıştır. Hatta sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen veya çok az alim kişilerin bile giriş yapabileceği düşünülerek, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile dayalı yazgılar da ilişiktir. Oyununun terimlerinin medlulını da sitemizden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Okey 101 oyunu, 4 düzenci ile birden zait turda oynanır. Oyunun amacı oyunun ahir olanaklı olduğunca az nokta toplamaktır. Tüm turlar tamamlandıktan sonra en azca puana mevla olan aktör kazanan olarak duyuru edilir.

Kısaca piyes sitemizde bilindik en çarkıt oyunlardan biri olan devamını oku bu oyunu ile vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.  Türkiye’nin en kocaman süssüz okey oyna kupkuru topluluğuna siz de peklın. Böylecene birbirinden ahenkli dubara masalarında her çağ kendinize yeni düzen rüfekaı bulabilir ve oyunun keyfini sürebilirsiniz.  Yaramaz Gencelme her devran en ahenkli özel oyun partilerinde sizi bekliyoruz.

Elinizdeki bütün taşları renklere yahut sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin heyecanını görmek derunin sizleri beklemekte olan çok sayıda siteyle zıtlaşabilirsiniz.

- Tahtanızda maslahatinize yaramayan taşı tahtanızın sağ cepheındaki dikdörtgen alana sürükleyip bırakmanız gerekiyor. Her düzenci aynı şekilde tahtasında işlemine yaramayan taşını sağ kendi sağ tarafındaki alana bırakıyor.

Son dönemlerin eğer olmazsa olmazlarından birisi hareketli katakulli uygulamalarıdır. Bunlar ortada yer vadi oyunlardan birisi olarak okey oyna seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Birkaç tıkla hareketli cihazlarınıza indirebileceğiniz bu oyunlar yardımıyla erinç edebilirsiniz.

Rakiplerinizden önce perlerinizi oluşturup son taşınızı da masanın ortasındaki okey taşının üzerine koyarak klasik okey oyunu oynamayı tamamlayın.

Peki hangi taş sahtedir ve elbette bileceksiniz? Gösterge taşının 1 üst miktarı joker adına geçmektedir. Misal gökçe 3 göstergemiz ise gökçe 4 okey taşıdır. Oyunda beyaz zehir taş joker kadar kullanılır. şu demek oluyor ki istediğiniz her taşın taçına koyabilirsiniz.

Conquian oyununun varlığını biliyoruz. Rummy’nin en pop formlarından biri olan Gin Rummy ile birgeniş benzerliği paylaşıyor.

oynu cok oflaz tenha sorunu daima aynı kişiler var fakat ben bu oyunu 2020 ye derece oynadım şimdide oynuyorum

izmir okey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *